Oferta

Body Code

Kemi hyre zyrtarisht ne sezonin e dasmave. Ami Event kete here ka menduar t'ju sjelle ne formen me te mire fizike ne nje kohe te shkurter me teknologjine me te fundit te Body Code! Ekskluzivisht per ciftet e Ami Event ofrojme paketen "Get Ready for the Wedding!". Na vizitoni ne sallonet tona Tirane, Durres dhe Fier per te perfituar oferten.

8 Seanca + dhurate seanca prove
20.000 leke
nga 24.000 leke

Venere by AMI

Ami Event kete here ka menduar t'ju sjelle me lookun perfekt per diten me te rendesishme te jetes tuaj, me grimieret dhe parukieret me te mire, ekskluzivisht per nuset e Ami Event ofrojme paketen "Get Ready for the Wedding!". Na vizitoni ne sallonet tona ne Tirane, Durres dhe Fier per t'u njohur me oferten.

Boje & Stilim & Makeup & Manikyr & Pedikyr
1 dite 25.000 leke
2 dite 45.000 leke
3 dite 65.000 leke

Perfito Masazh Relaksues ne cift falas.

 • Planifiko
  eventin tënd

  Njihu me shërbimet e AmiEvent dhe shtoji ato në shportë për të kërkuar një preventiv të saktë nga stafi ynë.

  Planifiko tani
 • Revista
  AMI

  Njihu me Revistën AMI, një botim që përmbledh të gjitha tendecat e fundit për një dasëm perfekte.

  Zbulo edicionin 2016
 • Të rejat
  e fundit

  Lexoni blogun e Ami-t për plot kuriozitete të ndryshme të lidhura me botën e dasmave dhe jo vetëm.

  Lexo blogun
 • Lufta
  e Nuseve

  Doni të merrni pjesë në edicionin e ri të Lufta e Nuseve? Aplikoni tani ose shikoni seritë e edicioneve të kaluara.

  Apliko per edicionin 2016
 • Zbulo ofertat
  e parezistueshme

  Njihu me ofertat më të mira për të përfituar eksperienca magjike me çmime të paimagjinueshme.

  Meso me shume

Evente

10 vjetori i paharrueshëm i Kendrës

Meso me shume

Mbrëmja e Bamirësisë

Meso me shume

Banka Kombëtare Tregtare

Meso me shume