Çfarë është Ami Event?

Ami Event është kompania e parë në fushën e organizimit të eventeve, e cila nisi hapat e saj të para që prej vitit 2007 dhe vazhdon të zhvilloj një sistem unikal për krijimin dhe marketimin e produkteve dhe shërbimeve në fushën e organizimit të festive si dasma, evente, konferenca, koncerte, reklama, trajnime etj.

Kompania operon me një rrjet të gjerë profesionistësh të cilët garantojnë shërbimin më të mirë që ofron tregu shqiptar edhe më gjerë. Ami Event operon me partner, të fuqishëm në tregun botëror, në filialet tona do të gjeni koleksionet më të fundit të pasarelave të e modës. Nuk mungojnë hotelet dhe restorantet luksoze, profesionistët e vërtet të fotografisë dhe video projeksionit, këngëtarët dhe DJ më të kërkuar në treg. Si dhe element të tjerë artistikë, të cilët janë të domosdoshëm për një event sa më të veçantë.

Jemi këtu fal punës së palodhur të stafit tonë, dhe klientëve tanë të cilët na kanë besuar evente të rëndësishme të kompanive të tyre prestigjioze dhe institucione qendrore.

Një potencial shumë i rëndësishëm janë dhe klientët individë, të cilët na kanë besuar ditën më të veçantë të jetës së tyre. Eksluziviteti në emrat e stilistëve më të njohur botërorë, eksperiencë dhe profesionalizëm, përmbushja e dëshirave dhe nevojat e klientëve, çmimet tepër konkurruese për produktet dhe shërbimet e ofruara, staf i trajnuar profesionistësh, si dhe premtimin e shkarkimit të stresit, lodhjes dhe garancisë së shmangies së gabimeve të mundshme në planifikimin dhe organizimin e eventeve këto janë disa nga elementët pse duhet të zgjidhni Ami Event.

Shiko shërbimet tona >
 • Planifiko
  eventin tënd

  Njihu me shërbimet e AmiEvent dhe shtoji ato në shportë për të kërkuar një preventiv të saktë nga stafi ynë.

  Planifiko tani
 • Revista
  AMI

  Njihu me Revistën AMI, një botim që përmbledh të gjitha tendecat e fundit për një dasëm perfekte.

  Zbulo edicionin 2016
 • Të rejat
  e fundit

  Lexoni blogun e Ami-t për plot kuriozitete të ndryshme të lidhura me botën e dasmave dhe jo vetëm.

  Lexo blogun
 • Lufta
  e Nuseve

  Doni të merrni pjesë në edicionin e ri të Lufta e Nuseve? Aplikoni tani ose shikoni seritë e edicioneve të kaluara.

  Apliko per edicionin 2016
 • Zbulo ofertat
  e parezistueshme

  Njihu me ofertat më të mira për të përfituar eksperienca magjike me çmime të paimagjinueshme.

  Meso me shume

Evente

10 vjetori i paharrueshëm i Kendrës

Meso me shume

Mbrëmja e Bamirësisë

Meso me shume

Banka Kombëtare Tregtare

Meso me shume