“Ami Event” bën të mundur që ambientet e dasmës të shndërrohen në parajsë

Amarda Toska njihet si prezantuese e njohur e ekranit televiziv, por ka vite që është ndër femrat më të suksesshme edhe në biznes, falë kompanisë së saj “Ami Event”.

Me angazhimin dhe punën e saj, Ami bën që klientë të shumtë të ndahen të kënaqur me punën e saj, e cila magjeps me artin që krijon dhe padyshim bën të mundur që martesa të jetë edhe më e bukur me dekorimet e “Ami Event”.

Edhe këtë verë, ajo vazhdon të jetë mjaft e angazhuar dhe të krijojë kryevepra me punën e saj të palodhshme e shumë artistike.

Në postimet e saj të fundit, Ami ka publikuar disa foto prej dasmave në të cilat ajo ka prezantuar me punën e saj, duke bërë që gjithçka të jetë e përkryer dhe dekorimet ta shndërrojnë dasmën në një ambient aq të bukur, si të ishte një parajsë e vërtetë, shkruan Teleskopi.net.

Për më shumë shikoni fotot nga këto dasma dhe binduni për punën dhe artin që krijon Ami me stafin e saj:

 
 • Planifiko
  eventin tënd

  Njihu me shërbimet e AmiEvent dhe shtoji ato në shportë për të kërkuar një preventiv të saktë nga stafi ynë.

  Planifiko tani
 • Revista
  AMI

  Njihu me Revistën AMI, një botim që përmbledh të gjitha tendecat e fundit për një dasëm perfekte.

  Zbulo edicionin 2016
 • Të rejat
  e fundit

  Lexoni blogun e Ami-t për plot kuriozitete të ndryshme të lidhura me botën e dasmave dhe jo vetëm.

  Lexo blogun
 • Lufta
  e Nuseve

  Doni të merrni pjesë në edicionin e ri të Lufta e Nuseve? Aplikoni tani ose shikoni seritë e edicioneve të kaluara.

  Apliko per edicionin 2016
 • Zbulo ofertat
  e parezistueshme

  Njihu me ofertat më të mira për të përfituar eksperienca magjike me çmime të paimagjinueshme.

  Meso me shume

Evente

10 vjetori i paharrueshëm i Kendrës

Meso me shume

Mbrëmja e Bamirësisë

Meso me shume

Banka Kombëtare Tregtare

Meso me shume