Venere by Ami, nje oaz bukurie per te gjithe ata qe kane vendosur te martohen dhe jo vetem...

Qe prej vitit 2007 kur jemi krijuar si agjencia e pare ne llojin one stop shop, objektivi yne ka qene t'i ofronim klienteve te gjithe ciklin e sherbimeve qe duhet per nje event. Ne keto 9 vite pune intensive jemi rritur shume duke krijuar nje portofol te gjere sherbimesh dhe kemi mundur te krijojme nje brand nderkombetar qe sot numeron 3 filiale ne Tirane, Durres dhe Fier...
"VENERE by AMI" wellness center, e pozicionuar ne zemer te Tiranes, eshte nje tjeter sipermarrje e rendesishme e Ami Event me bashkepuntore profesioniste.

Adresa: Rr. Abdyl frasheri, Pall. 7, Ap. 1, prane Librit Universitar

Email: [email protected]

Cel: 069 47 25 060

 • Planifiko
  eventin tënd

  Njihu me shërbimet e AmiEvent dhe shtoji ato në shportë për të kërkuar një preventiv të saktë nga stafi ynë.

  Planifiko tani
 • Revista
  AMI

  Njihu me Revistën AMI, një botim që përmbledh të gjitha tendecat e fundit për një dasëm perfekte.

  Zbulo edicionin 2016
 • Të rejat
  e fundit

  Lexoni blogun e Ami-t për plot kuriozitete të ndryshme të lidhura me botën e dasmave dhe jo vetëm.

  Lexo blogun
 • Lufta
  e Nuseve

  Doni të merrni pjesë në edicionin e ri të Lufta e Nuseve? Aplikoni tani ose shikoni seritë e edicioneve të kaluara.

  Apliko per edicionin 2016
 • Zbulo ofertat
  e parezistueshme

  Njihu me ofertat më të mira për të përfituar eksperienca magjike me çmime të paimagjinueshme.

  Meso me shume

Evente

10 vjetori i paharrueshëm i Kendrës

Meso me shume

Mbrëmja e Bamirësisë

Meso me shume

Banka Kombëtare Tregtare

Meso me shume