besniku

Falenderime nga Klientët

Rudina Dembacaj

Falenderoj Ami Event për organziimin e mrekullueshëm në diten time më të bukur.

Rudina Magjistari - Mia Luleqingji

Festa jonë e parë me shokët shkoi më së miri, falë kujdesit dhe profesionalizmit të @amievent_official ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ju sillni jo vetëm festën, por edhe diellin 😊 Thank you! 🙏

Jonida Vokshi & Besnik Krapi

Ju falenderojmë për profesionalizimin, kreativitetin, pozitivitetin e sidomos durimin si virtytin ma të rëndësishëm që kishit. Dasma ishte një ëndërr e vërtetë, e shijuam pafund.

Gazment Paja

Një magji e vërtetë! Gjithçka e detajuar në perfeksion. Ju falenderojmë pafund për përkujdesjen tuaj në asistimin e çdo kërkese.

Zaimina Vasjari

Magjia e Ami Event preku cdo detaj të ditëlindjes së parë të vogëlushes time. E lumtur pafund që përsëri më të mirët u kujdesën që kujtimi i kësaj mbrëmje të mbetet përgjithmonë në mendjet dhe zemrat tona. Amarda të falenderoj nga zemra dhe fjalët janv vërtet shumë pak në krahasim me punën e palodhshme të stafit tënd të panumërt dhe super të talentuar që na bënë të ndiheshim si në një përrallë!

Alba Hoxha

Teksa po hyja në shtëpinë time befas shtanga dhe për një monent thash se isha në ëndërr ose kisha ngatërruar banesë. Klitha nga gëzimi, fryma mu mor nga ai realitet dhe aty kuptova që nuk isha në ëndërr dhe s'kisha gabuar banesë. Një surprizë e tillë jashtëzakonshme vjen vetëm një herë në jetë dhe këtë s'mund ta bëj askush tjetër veçse Ami Event. Love you Amarda Toska

Ninna

Në rradhë të parë, faleminderit nga zemra për mbështetjen. Më keni realizuar party-n e ëndrave. Jam shumë e gëzuar dhe e lumtur që bashkpunuam bashke. Grupi juaj është fantastik, Viola dhe Lirimi më janë përgjigjur në detaje. Jeni fantastik!

Kejvina Kthella

Ami e dashur si je? Doja të të thoja që festa ka shkuar shumë mirë, kam ngelur shumë e kënaqur! Gjithcka ka qënë perfekte! Të falenderoj shumë ty dhe stafin e Ami Event.

''Një ëndërr!

Magjia e Ami Event preku cdo detaj të ditëlindjes së parë të vogëlushes time. E lumtur pafund që përsëri më të mirët u kujdesën që kujtimi i kësaj mbrëmje të mbetet përgjithmonë në mendjet dhe zemrat tona. Amarda të falenderoj nga zemra dhe fjalët janv vërtet shumë pak në krahasim me punën e palodhshme të stafit tënd të panumërt dhe super të talentuar që na bënë të ndiheshim si në një përrallë!

- Zaimina Vasjari