REVIEW

Përshëndetje nga Ami Event ,

Klientë besnikë si ju janë vërtet të rëndësishëm për ne dhe ne e vlerësojmë mbështetjen tuaj të vazhdueshme.Nëse mund të na ndihmoni sot dhe të shkruani një koment rreth provojës tuaj me ne , kjo ndihmon klientët e tjerë si ju të na gjejnë dhe të krijojnë një përshtypje për punën tonë.
Na tregoni për përvojën tuaj ose diçka që ju pëlqeu më së shumti nga shërbimi jonë.

Shumë faleminderit përzemërsisht Ami Event !

Të gjithë vlersimet dhe eksperiencat që
kanë përjetuar klientët tanë i gjeni më poshtë.

Edona Haklaj
February 22, 2024
Verified

Sherbimi nga Rexhina e beri Kete eksperience shume me te thjeshte. Faleminderit

Jona
February 22, 2024
Verified

Stafi fantastik, ekperienc shume e bukur !

Faleminderit gocave super positive qe ma bene zgjedhjen me te lehte vecanerisht Fabit nje zemer 🙂

Xhentila
February 20, 2024
Verified

Eksperienca me e mire qe kam kaluar, perfundimisht e ben me te lehte zgjedhjen e fustanit per diten tende speciale.

Faleminderit Rexhina!

Kamela
February 19, 2024
Verified

Kam qen ne Amievent nje muaj me par per te zgjedhur fustanin tim te nuseris. Isha vetem me te fejuarin tim, pa patur asnje te familjes time afer sepse ishin jasht shtetit, edhe e vuaja shum kete sepse jam shum e lidhur me mamin edhe me motren time. Stafi Amievent sidomos nje zonje me emrin Etleva me ka ber te ndihem e ledhatuar edhe e rendesishme duke u kujdesur per mua edhe deshirat e mia ne cdo hap, duke ber shaka me te fejuarin time edhe duke u futur ne grup ne vidiokamer me familjen time , u be keshtu jo nje njeri i huaj per mua por si nje e familjes time duke buzqeshur me ne edhe duke u emocionuar gjithashtu. Kur nje vajz provon per her te par fustanin e bardh eshte nje emocion i pa zakonshem edhe te kesh nje njeri si Etleva afer eshte cdo gjo me e bukur. Faleminderit stafi i ami event se me kuptuat menjeher edhe me fustanin e par u dashurova. ❤️