17 VJET AMI EVENT

Ami Event është kompania e parë në fushën e organizimit të eventeve, e cila nisi hapat e saj të para që prej vitit 2007 dhe vazhdon të zhvilloj një sistem unikal për krijimin dhe marketimin e produkteve dhe shërbimeve në fushën e organizimit të festave si dasma, evente, konferenca, koncerte, reklama, trajnime, etj.

Kompania operon me një rrjet të gjerë profesionistësh të cilët garantojnë shërbimin më të mirë që ofron tregu shqiptar edhe më gjerë. Ami Event operon me partner, të fuqishëm në tregun botëror, në filialet tona do të gjeni koleksionet më të fundit të pasarelave të modës.

AMI EVENT - Amarda Toska

The beginning of a dream

AMI EVENT sjell për të gjitha ju nuse një larmishmëri modelesh fustanesh të modës së fundit për ta bërë dasmën dhe momentin e kurorzimit të dashurisë të mrekullueshëm dhe të paharrueshëm.

Venera & Lind

Dasëm

Iliri & Emanuela

Dasëm

Jonida & Besnik

Dasëm

Ira & Gaz

Dasëm

Festa Private

Ruki's

Ditëlindje

Stella Keta

Ditëlindje

Fei

Ditëlindje

Sara

Ditëlindje

Evente Biznesi

CHRISTMAS CLIENTS PARTY

FESTË STAFI

BKT

Inagurim

Vila 70

Inagurim

Big Market

Festë Stafi
14 SHKURTI

“Ami Event” dhe TEG risjellin aktivitetin ku çdo çift mund të celebroj dashurinë.

LUFTA E NUSEVE

Reality show ku tre nuse garojnë cdo puntatë për një muaj mjalti!

REVISTA AMI

Revista AMI, nje projekt unik ne llojin e tij ne Shqiperi per ciftet.

NUSET AMI EVENT

Testimonial

Zajmina Vasjari

Magjia e Ami Event preku cdo detaj të ditëlindjes së parë të vogëlushes time. E lumtur pafund që përsëri më të mirët u kujdesën që kujtimi i kësaj mbrëmje të mbetet përgjithmonë në mendjet dhe zemrat tona. Amarda të falenderoj nga zemra dhe fjalët janv vërtet shumë pak në krahasim me punën e palodhshme të stafit tënd të panumërt dhe super të talentuar që na bënë të ndiheshim si në një përrallë!

Zajmina Vasjari

Rudina Magjistari

Festa jonë e parë me shokët shkoi më së miri, falë kujdesit dhe profesionalizmit të @amievent_official ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Ju sillni jo vetëm festën, por edhe diellin 😊 Thank you! 🙏

Rudina Magjistari

Rudina Dembacaj

Falenderoj Ami Event për organziimin e mrekullueshëm në diten time më të bukur.

Rudina Dembacaj

Jonida Vokshi & Besnik Krapi

Ju falenderojmë për profesionalizimin, kreativitetin, pozitivitetin e sidomos durimin si virtytin ma të rëndësishëm që kishit. Dasma ishte një ëndërr e vërtetë, e shijuam pafund.

Jonida Vokshi & Besnik Krapi

Gazment Paja

Një magji e vërtetë! Gjithçka e detajuar në perfeksion. Ju falenderojmë pafund për përkujdesjen tuaj në asistimin e çdo kërkese.

Gazment Paja

Kejvina Kthella

Ami e dashur si je? Doja të të thoja që festa ka shkuar shumë mirë, kam ngelur shumë e kënaqur! Gjithcka ka qënë perfekte! Të falenderoj shumë ty dhe stafin e Ami Event.

Kejvina Kthella

Alba Hoxha

Teksa po hyja në shtëpinë time befas shtanga dhe për një monent thash se isha në ëndërr ose kisha ngatërruar banesë. Klitha nga gëzimi, fryma mu mor nga ai realitet dhe aty kuptova që nuk isha në ëndërr dhe s'kisha gabuar banesë. Një surprizë e tillë jashtëzakonshme vjen vetëm një herë në jetë dhe këtë s'mund ta bëj askush tjetër veçse Ami Event. Love you Amarda Toska

Alba Hoxha

BESUAN TEK NE

No Content Available